Ana Sayfa
31 Ocak 2018 ( 48302 izlenme )
Reklamlar

15 Yaşındaki O Kız’ın Otostop hikayesi...

Adamın biri, bir cumartesi gecesi evine dönüyormuş. Birden 15-16 yaşlarındaki sevimli bir kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı kızın yanına yaklaştırmış ” gece yarısında böyle bir ıssız yerde napıyorsunuz allah aşkına? Bu saatte otostopmu yapılır?“Demiş. Kız, “Uzun hikaye rica etsem beni evime götüre bilirmisimiz? Buraya çok yakınHem bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam” diyerek arka koltuğa oturmuş.

Kızın üzerinde cicili bicili, çok hoş bir elbise varmış. Evinin adresini vermiş.
Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş” işte geldik küçük hanım.” Diyerek arka koltuğa dönmüş; ama arkada kimse yokmuş. Gözlerine inanmamış tabi. Hemen arabadan inip evin kapısını çalmış.

Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bir kadın açmış kapıyı. Adam heyecanla; ”bana inanmayacaksınız ama yolda küçük bir kız aldım. Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde “… Yaşlı kadın, Adamı susturmuş: ” biliyorum, biliyorum.” Demiş. “Sonra ortadan kayboldu değil mi?

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sürekli Tecavüzlere dayanamayan pkk’lı kadın bakın neler yapmış. Yeni Dolandırıcılık Yöntemi AMEL DEFTERİ ! Yılmaz Özdil’in MUHTEŞEM Son yazısı PAYLAŞALIM TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDERİZ – BU ADAMA CEVABIN NE… KÜSTAH TEHDİT!!!