Reklamlar

4 AYLIK BEBEKLERİNİ MİKRODALGA FIRINA KOYDULAR!

ABD’de yaşayan çift, bir televizyon reklamında gördüklerini 4 aylık bebekleri üzerinde uygulamaya çalıştı. Bebeği mikrodalga fırına koyan çift, çocuğun ağır bir biçimde yaralanmasına sebep oldu.

ABD’nin Missouri eyaletinde yaşayan Derick ve Mikala Boyce-Slezak çifti çocuk istismarı suçlamasıyla gözaltına alındı. 22 yaşındaki çiftin çocuklarını mikrodalga fırına koydukları öğrenildi.

1. DERECE YANIK OLUŞTU Cani çiftin bir TV reklamını taklit etmek için çocuklarını kullandığı ifade edildi.
4 aylık oğullarını mikrodalga fırına koyan çift, daha sonra bir süre aleti çalıştırdığı ve çocuğun kafa kısmında 1. derece yanık oluştuğu açıklandı.

KAFATASINDA KIRIK VAR
Kardinal-Glennon Hastanesi’ne kaldırılan çocuğun aynı zamanda kafatasında kırık ve beyninde kanama olduğu tespit edildi. Çiftin, çocuğun suratında oluşan yanığı çamaşır suyu içeren bir havlu ile temizlemeye çalışıp daha kötü hale getirdiği öğrenildi.

Missouri Sosyal Hizmetler Dairesi Çocuk Dairesi çalışanlarından biri, Derick’in duruşmada, Mikala isimli çocuğun kafasındaki yaralanmaların sebebi olarak televizyonda gördükleri bir sahneyi taklit etmeleri olduğunu söylediğini doğruladı.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İŞTE DÜNYANIN EN ÇOK OKUNAN ŞİİRİ