Ana Sayfa
27 Aralık 2017 ( 79007 izlenme )
Reklamlar

8 YAŞINDAKİ GELİN GER*EK GECESİ ÖLDÜ! ÖLDÜRMEK İSTEMEDİM ZORLAYINCA...

8 YAŞINDAKİ GELİN GER*EK GECESİ ÖLDÜ! ÖLDÜRMEK İSTEMEDİM ZORLAYINCA...
8 YAŞINDAKİ GELİN GERDEK GECESİ ÖLDÜ! ÖLDÜRMEK İSTEMEDİM ZORLAYINCA... YAPTIĞI İĞRENÇLİĞİ ANLATTI! 
40 yaşındaki bir adamla evlendirilen 8 yaşındaki çocuk gelin, ilk gecesinde girdiği cinsel ilişki sonrasında hayatını kaybetti. 
Kuveyt gazetesi El Vatan'ın haberine göre, 'Rawan' adındaki 8 yaşınaki bir kız çocuğu, gerdek gecesi sonrasında cinsel organına meydna gelen kanama sonucu hayatını kaybetti. 
CİNSEL İLİŞKİ ÖLDÜRDÜ Rawan isimli Yemenli kız, yaşı kendisinden 5 kat büyük olan adamla evlilik gecesinde yaşadığı cinsel ilişki ardından cinsel organının yırtılması sonucunda oluşan kanamadan öldü.
Kuveytliler adama ve kızın evlenmesine izin veren ailesine karşı ayaklandılar. Olay Yemen'in Suudi Arabistan'a sınır olan Hardh bölgesinde meydana geldi.
15 YAŞINDA EVLENDİRİLİYORLAR Bildirilene göre Yemendeki kızların yüzde 25'i, 15 yaşın altında evlilik yapıyor.
Ülkede 2009 yılında evlilik yaşı yasal olarak 17 olarak belirlenmişti. Ancak düzenleme 'islami kurallara uygun değil' diyerek sonradan yürürlükten kaldırılmıştı. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Belediye Adamın 30 Yıllık Ağacını Kesti – Adam Bakın Nasıl İntikam Aldı ABD'Lİ YAHUDİ BANKACI ROCKEFELLER'DEN YÜZYILIN İTİRAFI... Afrin Şehidinin ağlatan vasiyeti Anaokulu etkinliğinde skandal görüntüler