Ana Sayfa
31 Ocak 2018 ( 9858 izlenme )
Reklamlar

9 yaşındaki erkek çocuğunu para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye sokturdu

Almanya’da 9 yaşındaki oğlunu 3 yıl boyunca para karşılığı erkeklere satan Berrin T. ile sevgilisi Christian L.’nin polise yakalanmamak için şeytani yöntemlere başvurdukları ortaya çıktı.

SÜDDEUTSCHE Gazetesi’nin haberine göre Almanya’nın Freiburg kentinde yaşayan Berrin T. ile sevgilisi Christian L., oğlu için anlaştığı sapıklara genellikle tren istasyonunda randevu verdi. Yakalanmamak için de buluşmadan saatler öncesinde randevu yerine gitti. Böylece anlaştığı kişinin polis olup olmadığını kontrol ediyordu.

Habere göre küçük kurbanı internet üzeride Christian L. pazarlıyordu. Christian L. bu amaçla özel bir internet sayfası kurdu. Müşterilerle önce yazışan Christian L., bunların pedofil olup olmadıklarını anlamak için ikinci aşamada küçük çocuklara ilişkin porno film ve çıplak fotoğraflar gönderiyordu. Yazışanların film ve fotoğraflara ilgi göstermesi üzerine bu kez küçük çocuğu pazarlıyordu.

Sapıklar, cinsel saldırı sırasında küçük çocuğu susturmak için bazen para, bazen de hediyeler veriyordu. Yurt Gazetesi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TAM 115 HAMİLE ÇOCUK ! BAKIN OLAYI ORTAYA ÇIKARANIN BAŞINA NELER GELMİŞ 256 Yaşında Ölmeden Sessizliğini Bozdu ve Dünyaya Şok Edici Sırrını Anlattı TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDERİZ – BU ADAMA CEVABIN NE… KÜSTAH TEHDİT!!! Şoför Babanın Pilot Kızının acılarla dolu hikayesi...Bu sabah bu yazıyı mutlaka okuyun! Rahmetle anıyoruz.