Ana Sayfa
25 Aralık 2017 ( 4915 izlenme )
Reklamlar

Alın Size Bir Ş. . . Daha ! Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma

Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma!!!


Konu ile ilgili araştırma başlatan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen Harmancı hakkında soruşturma başlattı. Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, ''Bir öğretmenimiz sosyal medya hesabından mesajlar yayınlamış. Konu bize ulaştıktan sonra Valiliğin izniyle öğretmen hakkında soruşturma başlattık. Soruşturmanın sonucuna göre öğretmen hakkında işlem başlatılacak.'' dedi. 

Ercan Harmancı gelen tepkiler üzerine twitter hesabından kendisini eleştirenlere şu yanıtları verdi:

'Evet tekrar ediyorum beden eğitimi dersi seçmeli olmalıdır isteyen seçsin. Yarın ölünce hesap sorulacak bir konu için tartışmam. Bu bir inanç meselesi derim', 'Sosyal medyada paylaştığım tüm paylaşımlardan sevap bekliyorum karşılığı cennette Suçu vız gelir. Medya ve iletişim uzmanı olarak da işin teknik tarafında hakimim, Sıkıntısı olan açıklamaya da tekzip talebi hakkına hakkını kullanabilir eleştiriye açığım hakaret suç.'

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarihi Kapak!!! Ülkenin Çoğundan Daha Zengin Ama 10 Yıldır Delik Kırmızı Süveter Giyiyor ! Bakan Müjdeyi Verdi ! Köyüne Dönene 300 Koyun ve Maaş Sahipleri Uyurken Köpeğin Her Gece Yaptığını Görenler Gözyaşlarını Tutamadılar !!