Ana Sayfa
23 Şubat 2018 ( 187526 izlenme )
Reklamlar

Bakanlığın uyarısıyla ortaya çıkan gerçek şok etti ! Zehirli Yiyecekler şaşırttı

PembeNar.com / En temiz içerikli meyveler bile dört tip kimyasal tarım ilacından birini mutlaka içeriyor. Kimyasal tarım ilaçları obezite, Parkinson , kısırlık ve diyabet gibi hastalıklara neden olabiliyor.

ABD Tarım Bakanlığının, 48 en popüler sebze ve meyveden aldığı 36,000'den fazla numune üzerinde yaptığı araştırma sonucunda, çileğin meyveler arasında en zehirli içeriğe sahip olduğu ve piyasadaki çileklerin % 70'inin kimyasal tarım ilacı içerdiği belirlendi.

Tek bir çilekte 20 farklı tipte tarım ilacı bulundu.Ispanağın ise araştırmaya tabiitutulan diğer besinlere göre ortalama iki katı daha fazla tarım ilacı içerdiği belirtildi.


Aynı araştırmaya göre çok fazla miktarda tarım ilacı içeren meyve ve sebzeler: 

 1. Çilek

2. Ispanak

3. Nektar

 4. Elma 

5. Şeftali

6. Armut

7. Vişne ve kiraz 8. Üzüm

9. Kereviz

10. Domates

11. Dolmalık biber

12. Patates

Araştırmaya göre en az miktarda tarım ilacı bulunan meyve ve sebzeler: 

 1. Süt mısırı

2. Avakado

3. Ananas

4. Lahana

5. Soğan

6. Donmuş bezelye

7. Kuşkonmaz

8. Mango

9. Patlıcan

10. Kavunhttps://www.ulusalpost.com/bakanligin-uyarisiyla-ortaya-cikan-gercek-sok-etti-zehirli-yiyecekler-sasirtti-130928h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AHMET HAKAN'DAN DİYANET'E: BİR KERE DE "HARAM YEMEYİN DE HANGİ ELLE YEMEK YERSENİZ YİYİN" DEYİN! 70’li yılların nam-ı değer ’Bayan Bacak’ı perişan halde! Yılmaz Özdil sağlık sektöründe yaşanan rezaletleri yazdı...Ölüyü bile satmışlar...Mutlaka okuyun! Bu Sabah İlk İşiniz Bu Yazıyı Okumak Olsun