Ana Sayfa
29 Kasım 2017 ( 18151 izlenme )
Reklamlar

Belgeler çıktı anketler rekor kırdı! ”Erdoğan’a güveniyor musunuz?”

Man adasına aktarılan milyon dolarlara ait belgeler açıklandı. Anketler adeta rekor kırdı. 10.000’lerce kişi “Erdoğan’a güveniyor musunuz?” sorusunu yanıtladı detayları haberimizde sizlerle…


Kemal Kılıçdaroğlu’nun Meclis Grup toplantısında Man adasına Erdoğan’ın oğluna aktarılan 1 milyon 250 milyon dolar parayı belgeleriyle ortaya koymuştu. Banka dekontlarının olduğunu da iddialarına eklemişti.

AKP’den kafa karıştıran iki açıklama gelmiş ve bir kısım belgeyi yalanlarken bir kısım AKP’liler de belgenin ticari olduğunu söylemişti.

Bu olaylar sonrası sosyal medya üzerinden bir anket yapıldı ve vatandaşlara ”Erdoğan’a güveniyormusunuz?’‘ diye soruldu.

Evet, Hayır ve Kararsız şıklarının bulunduğu ankete onbinlerce vatandaş katıldı.

17.226 kişinin katıldığı o ankette katılımcıların %64’ü Erdoğan’a güvenmediğini söylerken %28’lik kısım ise güvendiğini belirtti. %8’lik kısım ise kararsız.

Anket sonuçlarına göre 17.000 kişinin yaklaşık &65’i Erdoğan’a güvenmiyor.

İşte o anketin sonuçları:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BEN BİR BACAKTAN İBARET DEĞİLİM Kİ... Günün Değil Yılın Hikayesi Mutlaka Okuyun ... Ahmet Davutoğlunun okuldan attırmak istediği kadın Google'a mühendis oldu !!! Çarşafının Altına Sabun Koyuyor – Nedenini Öğrenince Siz De Yapacaksınız