Ana Sayfa
17 Ocak 2018 ( 38550 izlenme )
Reklamlar

'Bunun gibiler yüzünden insanlar nefislerine hakim olamıyor'

Otobüslerde kadınları hedef alan tacizlere bir yenisi daha eklendi.

Kamil Koç'un Ayvalık-İstanbul seferini yapan otobüsün şoförü, bir kadın yolcuyu "Bunun gibiler yüzünden sonra birileri nefislerine hakim olamıyorlar. Sonra onların suçu oluyor" sözleriyle taciz etti.

Konuya ilişkin soL'a bilgi veren yolcu C., "Otobüste 9 kişiydik. Bursa yakınlarında midem bulandığı için muavinden de izin isteyip arka koltuklara yatmaya gittim. Beş dakika sonra yolun yarısında otobüsü kullanan şoför geldi, 'Kalk, böyle olmaz' dedi. Ben de 'tamam' dedikten sonra kalktım, muavin şöförün yanına gidip bir şeyler dedikten sonra şoför bana da duyuracak şekilde, 'Bunun gibiler yüzünden sonra birileri nefislerine hakim olamıyorlar. Sonra onların suçu oluyor' dedi. Tepki gösterince yatmaya gitti. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım, 'ilgili mülakatlar yapılacaktır' yanıtı verildi" ifadelerini kullandı.


Kamil Koç'un Ayvalık-İstanbul seferini yapan otobüsün şoförü, bir kadın yolcuyu "Bunun gibiler yüzünden sonra birileri nefislerine hakim olamıyorlar" sözleriyle taciz etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KANSERE YAKALANMAK İSTEMİYORSANIZ BU BESİNDEN UZAK DURUN Canan Karatay formülü açıkladı: "Bunları yerseniz düz duvara tırmanırsınız!" Belgeler çıktı anketler rekor kırdı! ”Erdoğan’a güveniyor musunuz?” TEPEDEN TIRNAĞA YENİ KARAR! TÜM VATANDAŞLARI İLGİLENDİRİYOR