Ana Sayfa
05 Aralık 2017 ( 21494 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu cezaevine atılmakla tehdit ediliyor!!!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP'nin kurumsal bir saldırıyla karşı karşıya olduğunu iddia etti.
Milletvekili Ağbaba, "Genel Başkan'ımızı cezaevine atmakla tehdit ediyor şu anda. Bizleri de cezaevleri ile tehdit ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu’na dokunulursa Türkiye’yi onun başına yıkarız" diye konuştu.
Ağbaba, cezaevleriyle tehdit edildiklerini ifade ederek, şu açıklamalarda bulundu;
"Cumhuriyet Halk Partisi, başta Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere bütün parti yöneticileri bir tehditle karşı karşıya. Belgeler, ortaya çıkınca, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün yöneticilerine bir fezleke gönderildi. Fezlekenin özü de ‘PKK, FETÖ, IŞİD örgütüyle iş birliği yapmak’. Benimle ilgili bir fezleke geldi. Bunun anlamı şu. Bir kurumsal saldırıyla karşı karşıyayız. 2019’a giderken, 2023 hedeflerinin önündeki en büyük engel, Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi'dir. O nedenle bizleri susturmak istiyorlar. 'Belki yapar mı?' demeyin. Böyle bir çılgınlığı, belki bu partiyi kapatmak için bile müdahalede bulunabilir. Belki yarın Genel Başkan'ımıza, karşı bile bir girişimde bulunabilir. Tehdit ediyor. Ne diyor? ‘Yanına bırakmayacağım’ diyor. Genel Başkan'ımızı cezaevine atmakla tehdit ediyor şu anda. Genel Başkan'ı, oradan göndermekle tehdit ediyor. Bizleri de cezaevleri ile tehdit ediyor. Karşımızdaki tablo bu ve bu, ciddi bir tablo. Bu fezleke düzenlenmesi, dün Iğdır’dan, Kars’tan Cumhuriyet Halk Partisi’ni tehdit etmesi, boşa değil. Şunu şuradan söyleyip, ifade edelim. Biz, Kemal Kılıçdaroğlu’na dokunulursa Türkiye’yi onun başına yıkarız. O kadar söyleyelim. Onların 2023 hedefleri. Nedir 2023 hedefleri? Cumhuriyetin yıkılışıdır, bunu bilin. 2023 hedeflerine giderken, önündeki en büyük engel, Cumhuriyet Halk Partisi. Biz, sonuna kadar demokrasiyi savunacağız. Sonuna kadar cumhuriyeti savunacağız. Sonuna kadar Mustafa Kemal Atatürk’ü, onu savunmaya devam edeceğiz. Bunun bedeli, cezaevi olabilir; başımızın üzerinde. Bunun bedeli, ölüm de olsa ondan korkan namerttir. Ona teslim olan namerttir."
siyasetcafe.com
Kaynak: Kılıçdaroğlu cezaevine atılmakla tehdit ediliyor

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li İnce: ''Belge açıklanırsa sahte, tape çıkarsa montaj!'' Yılmaz Özdil İRAN'ı yazdı bakın neler oluyormuş..Muhteşem tespitler...Mutlaka okuyun... CHP’li Özel: Bu adam kim biliyor musunuz? Cüneyt Arkın acı gerçeği anlattı: Onların çoğu darülacezede, yaşlılar yurdunda hatta parklarda öldü!