Ana Sayfa
02 Aralık 2017 ( 13413 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’a salı gününe kadar süre veriyorum!!!

‘SALI GÜNÜNE KADAR İZİN VERİYORUM’

AKP’ye oy veren vatandaşlara hiçbir sözünün olmadığını kaydeden Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:
“Onlar gittiler oylarını kullandılar. Benim sözüm onların temiz oylarının bu kadar kirletilmesinedir. Vatandaş gitti, demokrasiye oy verdi, başımın üstünedir. Herkesin siyasi anlayışına saygı gösteririm ama hiç kimse unutmasın ben hayatta olduğum sürece kul hakkına, tüm yetimlerin hakkına sahip çıkacağım. Şimdi başımıza bir Zarrab belası çıktı. Düne kadar hayırsever bir adam diyorlardı. Ne yapıyorlardı, devletin protokolüne dahil ediyorlardı. Cumhurbaşkanı, başbakan, bakanlar Rıza Zarrab hep bir aradaydılar. Devletin protokolünde bir de fesli deli Kadir vardı. O da devletin protokolünde yer alıyordu
Ya bunların devlet anlayışı nedir Allah aşkına. Böyle rezalet olabilir mi. Daha 16 Kasım’da ABD’ye 2 kez nota verdiler. Efendim Rıza Zarrab temiz bir adamdır, bunu bize verin. Ne oldu bu adamın hayatı? Rıza Zarrab bülbül gibi ötünce, Zarrab casustur, vatan hainidir. Düne kadar adamındı, kol kolaydın. Paraları alınca iyi, ötünce kötü. Salı gününe kadar Erdoğan’a izin veriyorum Zarrab’a devletin sırlarını kim teslim etti çık anlat. Salıya kadar bekliyorum Sevgili Erdoğan, gözlerinden öpüyorum seni”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ben bütün sorulara yanlış cevap verdim.! Doktor Günde İki Yumurta Yemesini Söyledi – Vücudundaki Değişikliklere O Bile İnanamadı Yılmaz Özdil'den rekorlar kıran 'Noel Baba' yazısı ! Mutlaka okuyunuz. Hanefi Avcı’dan şok açıklama: FETÖ gibi bir örgüt daha var!