Ana Sayfa
10 Ocak 2018 ( 5062 izlenme )
Reklamlar

Komünist Başkan'dan cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması

Türkiye Komünist Partisi'nin adayı olarak seçilen Tunceli'nin Ovacık ilçesi Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, cumhurbaşkanlığına adaylığının söz konusu olmadığını belirterek, “Açıklamanın yapıldığı sosyal medya hesabı sahtedir” dedi.

Yapılan paylaşımı "güzel espri" olarak değerlendiren Maçoğlu, kamuoyundan bu tür haberlere itibar etmemesini istedi.

Türkiye'nin ilk komünist Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, “Cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili” paylaşımların yapıldığı sosyal medya hesabının sahte olduğunu söyledi.

Dün akşam Ovacık Belediye Başkanı Maçoğlu ait olduğu iddia edilen sahte bir Twitter hesabından “Maçoğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını” paylaşımı yapılmıştı.

Sahte hesaptan yapılan paylaşımda, “Cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olurum. Size vaat olarak CB Külliyesini Ortadoğu'nun en büyük kütüphanesine çeviririm. Bu tweete 100 bin RT gelirse cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olurum" denilmişti. (Kaynak: Rudaw Türkçe)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAKALIM KAC KiSi OKUYACAK, KAC KiSi PAYLASACAK Bugüne Kadar Paylaştığımız En Güzel Yazılardan ... Fatih Portakal'dan Altın Kelebek Ödülünde İmalı Gönderme...Mutlaka izleyin! Helal olsun! Bu Geleneği Duyanlar Hayrete Düştü ! Orada Yaşayanlara Bunu Zorla Yaptırıyorlar…