Ana Sayfa
08 Nisan 2018 ( 14418 izlenme )
Reklamlar

Mustafa Keser'den Kılıçdaroğlu'na skandal sözler: Yüzünüze tüküreceğim!

Usta sanatçı Mustafa Keser, Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine sert tepki gösterdi. Üstelik bir de meydan okudu.


Ünlü isimlerin Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştiren Mehmetçiğe moral ziyareti vermesinden rahatsız olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepkiler çığ gibi artıyor. Kılıçdaroğlu'nun Suriye sınırına giden ünlü isimlere "rezil" diye hakaret etmesine ve Afrin'de Mehmeçiğe destek vermesine yönelik sözlerine İbrahim Tatlıses, Hülya Koçyiğit gibi isimlerin verdiği tepkilerin ardından en sert tepki usta sanatçı Mustafa Keser'den geldi.

PARTİSİ NE OLURSA OLSUN  KINIYORUM

TRT Müzik'in Ustadan İstekler programını sunan Mustafa Keser, Kılıçdaroğlu'nun hakarete varan sözlerine cevap vererek, "İnsanlar biraz laflarına ve üsluplarına dikkat etmeli. Daha usluplu söylese biraz daha anlayışla karşılayabilirdik.Karşılamasak bile en azında 'Delidir, ne söylerse yeridir' der, gelip geçerdik. Onun için lütfen, eleştirilerimizi daha münasip bir lisan ile yaparsak en azından makul karşılama gibi bir durum içinde olurduk. Partisi ne olursa olsun, o arkadaşları da kınıyorum. Kimden gelirse gelsin ben aynı tepkiyi gösteririm." dedi.

MUSTAFA KESER MEYDAN OKUDU: "TEPKİ ALMAZSAM YÜZLERİNE TÜKÜRECEĞİM"

Kılıçdaroğlu'na bir de meydan okuyan Mustafa Keser, "Ben o "şehit kapısına gidip de türkü söylesinler" diyen arkadaşlara meydan da okuyorum. Şehidin evini kendileri tespit etsin. Sazımı alıp gideceğim ve asker türküleri okuyacağım. Eğer tepki alırsam hepsi benim yüzüme tükürsün, almazsam ben hepsinin yüzüne tüküreceğim" ifadelerinde bulundu.


Kaynak: yeniakit.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ne güzel ÖĞRETMENSİN SEN Nevşin Mengü yazdı: İran eylemleri 101 Nazım Hikmet’in Kemalizm hakkında 1954 yılında yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu! Bu Arabayı Tanıdınız mı ?