Ana Sayfa
10 Nisan 2018 ( 8391 izlenme )
Reklamlar

Ömründe devletten aldığı maaş dışında tek kuruş almamış adamdan ‘ Erdoğan’a şok cevap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'memur' yanıtı.


Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın kendisi hakkında söyledi sözlere yanıt verdi.

Ömründe devlet dışında tek kuruş almamış adam diye beni övmüş bir de. Teşekkür ederim. Bir kuruş bile bulamazsın. Bizim çocuklarımız bizim evlatlarımız 15 milyar dolarlık ticareti bir dolarla yapmazlar. Sen beni anlayamazsın. Diyordu ki ben yırtık ayakkabılarla siyasete gerdim. Sen mal varlığını internet sitesine koyamızsın. Rahmetle babam derdi ki oğlum sen doğru dur eğri cezasını bulur.

Ticaret yapmazsam geçinemem diyor. Bunun üzerine ben o zaman bir önerge verdim, onun hayatını devlet yönetimine vermesi lazım dedim. Libya liderinden 250 bin dolar aldı bağışlayacağım dedi ben de elli sefer sordum tık yok. Cebine indir diye verilmedi bu para tık yok.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SALI GÜNÜ BÜYÜK BOMBA PATLAYACAK ! İŞTE OLACAKLAR; Yılmaz Özdil Chp Genel Başkan adayı Ümit Kocasakal'ı yazdı...Ses getirecek bir yazı... 80 YILDA YAPILIP 10 YILDA SATILANLAR LİSTESİ Bahçeli ve Erdoğan'a anket şoku