Ana Sayfa
10 Nisan 2018 ( 9205 izlenme )
Reklamlar

Orta Doğu uzmanı Hüsnü Mahalli'den flaş açıklamalar... Savaş başlıyor!

YURT yazarı ve Ortadoğu uzmanı Mahalli; Libya’da olduğu gibi ABD, İngiltere ve Fransa’nın Suriye’ye karşı savaşa hazırlandığına dikkat çekti.


ABD, İngiltere ve Fransa'nın askeri operasyon sinyali verdiği Suriye ile ilgili açıklamalar sertleşirken,  ABD Başkanı Donald Trump, Latin Amerika turunu iptal etti. ABD Başkanı’nın, Suriye'deki gelişmelere verilecek tepkiye odaklanmak istediği belirtilirken, bu açıklamadan dakikalar sonra ABD donanmasının, Harry Truman uçak gemisi ve beraberindeki yedi savaş gemisinden oluşan filoyu, Akdeniz'e sevk ettiği duyuruldu.
Bölgedeki sıcak gelişmeleri değerlendiren YURT yazarı ve Ortadoğu uzmanı Hüsnü Mahalli, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamalarda, “Libya’da olduğu gibi ABD, Fransa ve İngiltere Suriye’ye karşı savaşa hazırlanıyor. Tarih tekerrür eder. Bunu ancak geri zekalılar anlamaz” dedi.

ABD’nin Suriye’de bir tek planı olduğunu ifade eden Mahalli, “Suriye’yi parçalamak ve su, petrol ve tarımsal ürünler zengini doğusuna yerleşmek. Yani İsrail’in ideolojik sınırını yani Fırat’ı kontrol etmek. 7 yıl önce yazdım anlattım” paylaşımında bulundu
                                           YURT GAZETESİ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"SSK'yı Kılıçdaroğlu değil, Demirel ve Çiller batırdı" DÜNYA O GÖRÜNTÜLERİ KONUŞMUŞTU! Ne İşiniz Varsa Bırakın ve Bunu Mutlaka Okuyun BU YAZIYI MUTLAKA AMA MUTLAKA OKUYUN !