Reklamlar

Öz Anne Ve Babası Tarafından İşkence Edilerek Öldürüldü – Polis Yastığının Altındaki Notu Görünce Gözyaşlarını Tutamadı

Dolabın içinde kendi dışkılarının içinde oturmak zorunda bırakılan Lisa vardı. O kadar kötü haldeydi ki bacağını bile kaldıramıyordu.

Küçük kız hemen hastaneye yetiştirildi. Doktorlar Lisa’yı iyileştirmek için ellerinden geleni yaptılar. Ancak Lisa’nın vücudu artık işkencelere yenik düşmüştü.

Lisa hastaneye kaldırıldıktan üç gün sonra hayatını kaybetti.

Lisa’nın tedavi görmesine rağmen neden kendine gelemediğine dair teoriler üretildi. Teorilerden biri de yıllar boyunca sevgisiz kalan çocuğun ölüm döşeğindeyken hayata tutunacak hiçbir nedeni olmaması sebebiyle yaşamaktan vazgeçmesiydi.

Polis, küçük kız hayatını kaybettikten sonra evin içini bir kez daha aradı. Lisa’nın yastığın altına sakladığı kağıdı buldular.

Kağıtta şunlar yazıyordu:

“Ben ne yaptım ki? Keşke, aynı sınıf arkadaşlarımın anne ve babalarının onları sevdiği gibi, annem ve babam da beni sevseydi. Hep iyi bir çocuk olmaya çalıştım. Annemin dediği her şeyi yaptım ama beni hiç sevmediler. Yaşamamı istemediler.”

Lisa’nın anne ve babası, müebbet hapis cezasına çarptırıldı. John ise başka bir aileye verildi.

Bütün çocukların tek ihtiyacı olan şey sevgidir. Maalesef her gün, her saat, her dakika ve her saniye çocukların dünyanın her yerinde istismara maruz kalıyorlar.

Bir çocuğun yaşadığı ev huzurlu ve kavgadan uzak olmalı. Onların ihtiyaçları olan şey sevgi ve ilgi.

İnsanları çocuk istismarı hakkında bilinçlendirmek için paylaşın.

*Yukarıdaki fotoğraflar temsilidir.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu nasıl bir ruh halidir arkadaş,nasıl sapıkça işlerdir..